ظروف پلاستیکی درب دار به دلیل فروش بالا در پاراگوئه اقتصاد کشور را فلج کرد

در این پست، در مورد مزایای ظروف پلاستیکی درب دار شیشه ای صحبت خواهم کرد، قبل از اینکه به این موضوع بپردازم، به شما خواهم گفت که چرا درباره این موضوع می نویسم.

چند روز پیش به دلیل خستگی از بهمن ظروف پلاستیکی داخل کمد، به ظروف شیشه ای نگهداری غذا روی آوردم.

من از اعتراف به این موضوع خجالت می‌کشم، اما از نظر فیزیکی منظم‌ترین فرد نیستم. و، این ظروف پلاستیکی مقدار دیوانه وار فضایی را اشغال کردند.

به طور دقیق، سه کمد پر بود. ظروف آشپزخانه من یا بخشی از مجموعه های مختلف بود یا چیزهای تصادفی از بیرون بردن در رستوران ها. من هرگز نتوانستم درب های مشابه پیدا کنم! این یک کابوس بود.

چند روز پیش، تصمیم گرفتم به اندازه کافی بخورم، زیرا تمام ظروف یک کمد بیرون می‌آمدند، بنابراین، شروع به خواندن در مورد جایگزین ها کردم و شروع به خواندن در مورد ذخیره سازی مواد غذایی شیشه ای کردم.

بنابراین، چرا باید از ظروف نگهداری شیشه ای استفاده کنید؟ در اینجا چند دلیل وجود دارد که به شما کمک می کند تا ظروف پلاستیکی را کنار بگذارید و اینکه چرا ظروف شیشه ای بهترین گزینه برای نگهداری مواد غذایی هستند.

مهمترین مزایای ظروف نگهداری مواد غذایی شیشه ای: دوام ظروف شیشه ای بیشتر از ظروف پلاستیکی است.

مگر اینکه آن را بشکنید، ظروف شیشه ای می توانند برای همیشه دوام بیاورند، ظروف پلاستیکی ممکن است بعد از چند چرخش در ماشین ظرفشویی فرسوده و تابیده به نظر برسند.

ظروف نگهداری پلاستیکی قبل از شکستن یا خم شدن عمر محدودی دارند، در حالی که شیشه بدون شکستگی دوام بیشتری دارد.

حتی ظروف شیشه ای برای نگهداری مواد غذایی وجود دارد که از شیشه سکوریت ساخته شده اند.

شیشه سکوریت و شیشه بوروسیلیکات حتی از شیشه های معمولی بادوام تر هستند و می توانند در برابر دمای بالا بدون شکستن یا خرد شدن مقاومت کنند، در حالی که هنوز برای استفاده در فریزر و ماشین ظرفشویی ایمن هستند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.