کاشی چسبی

کاشی های قدیمی لزوماً نباید با چکش و اسکنه از بین بروند. اگر ظرفیت باربری کافی وجود داشته باشد، می توان آنها را به سادگی چسباند. در این فیلم آموزشی ما به شما گام به گام نشان می دهیم که چگونه کاشی ها را روی کاشی ها قرار دهید و هنگام کاشی کاری به چه نکاتی توجه کنید. قبل از شروع کار کاشی کاری، تمام وسایل بهداشتی و یراق آلات حمام که قرار است کاشی ها پشت آنها گذاشته شود باید برچیده شوند. اگر رادیاتور پشت آن کاشی باشد باید برداشته شود. به پوشش سوئیچ ها فکر کنید. تمام خطوط برق آسیب دیده ابتدا باید قطع شوند. در مورد لوله های آب، شیرهای قطع کننده، به عنوان مثال. ب. دریچه های زاویه را خاموش کنید. اگر ورق در شما را آزار می دهد، آن را آویزان کنید. اگر کفپوش کاشی جدیدی پیدا کرد، باید برگ درب کوتاه شود. هر چیزی که نمی تواند حذف شود را می توان با فیلم ماسک و نوار ماسک محافظت کرد.

ابتدا باید پوشش قدیمی سرامیک یک متری دیوار را با پاک کننده کاشی کاملاً تمیز کنید. رسوبات چربی یا دیگر رسوبات اغلب در طول سال ها بر روی کاشی ها نشسته اند، حتی اگر شما آن را نبینید. که همه چیز باید پاک شود. اگر کثیفی شفاف وجود دارد، می توانید از یک برس برای تمیز کردن آن استفاده کنید.

05 برای اطمینان از اینکه کاشی های جدید به طور ایمن نگه داشته می شوند، به خصوص با فرمت های بزرگتر، پوشش کاشی قدیمی با لایه ای از چسب کاشی صاف می شود. می توانید با ماله صاف کننده چسب را به طور یکنواخت روی سطح بمالید. درزهای کاشی قدیمی و مناطق آسیب دیده تسطیح می شوند. یک لایه نازک چسب تقریباً 2 میلی متری کافی است.

کاشی روی گچ

قبل از شروع کار با کاشی های جدید، تمام مواد و ابزار را آماده کنید. کاشی ها همیشه از چندین بسته (معمولاً 3 بسته) گرفته می شوند. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که هیچ تفاوت رنگی روی سطح تمام شده قابل مشاهده نخواهد بود. کاشی‌ها همیشه در معرض تحمل‌های خاصی هستند، حتی اگر از یک سری تولید باشند.

اگر دیوارها و کف کاشی شده اند، باید از دیوارها شروع کنید. الگوی تخمگذار را از جهت مشاهده اصلی برنامه ریزی کنید. کاشی های بریده شده، یعنی بخش های باریک، باید به لبه ها بیایند. وقتی کاشی ها به طور متقارن تقسیم شوند، مناطقی که به طور کلی دیده می شوند زیباتر به نظر می رسند.
اگر می خواهید کاشی های بزرگ را پردازش کنید می توانید سرامیک طرح آجر استفاده کنید، از پایین شروع کنید و ردیف به ردیف بالا بروید. قالب های کاشی کوچک را می توان از وسط به پایین گذاشت. این مزیت را دارد که شما کاشی های کامل در ارتفاع مشخصی دارید که کاملاً مستقیم هستند. کاشی های بزرگ خیلی سنگین هستند و از پایین به بالا چیده می شوند. برای این کار لبه بالایی ردیف اول کاشی ها را روی دیوار با خودکار مشخص کنید. اجازه دهید تا یک شکاف تا کف پایین باشد.